تبلیغات
ورزش - فهرست تیم ملی بسکتبال تغییر کرد

تهران - ایرنا - سایت فدراسیون بسکتبال، خبر اسامی بازیکنان تیم ملی را تغییر داد و در تغییرات صورت گرفته، نام کاپیتان تیم ملی هم در بین نفرات اعزامی به تورنمنت اطلس اسپورت گنجانده شده است.

به گزارش ایرنا، تیم ملی بسکتبال ایران که خود را برای شرکت در بازی های آسیایی 2018 جاکارتا و رقابت های انتخابی قهرمانی جهان آماده می کند، از 26 تا 31 تیر برای شرکت در تورنمنت اطلس اسپورت راهی چین می شود.
سایت فدراسیون بسکتبال، ساعت 12:55 پنجشنبه 21 تیر، اسامی 12 بازیکن تیم ملی در این سفر را اعلام کرد. در این لیست نام صمد نیکخواه بهرامی که در روزهای گذشته به سفر خارجی شخصی رفته بود، قرار نداشت.
تمام رسانه ها نیز خبر لیست تیم ملی را بر اساس فهرست منتشر شده در فدراسیون، بازنشر کردند. این لیست دستکم تا چند ساعت پس از انتشار هم تغییری نکرده بود. اما مشخص نیست چه زمانی این لیست تغییر کرده و با اضافه شدن نام نیکخواه بهرامی، تعداد بازیکنان اعزامی به چین به 13 نفر رسیده است.
سایت فدراسیون هیچ اصلاحیه ای هم برای این خبر منتشر نکرده است تا رسانه ها، اهالی بسکتبال و علاقه مندان به این ورزش از تغییر به وجود آمده مطلع شوند.
به این ترتیب روزبه ارغوان، فرید اصلانی، محمد جمشیدی، محمد حسن زاده، حامد حدادی، نوید رضایی فر، آرن داودی، امیر صدیقی، ارسلان کاظمی، سجاد مشایخی، میثم میرزایی، بهنام یخچالی و صمد نیکخواه بهرامی بازیکنان تیم ملی ایران با هدایت مهران شاهین طبع در مسابقات اطلس اسپورت هستند.تاریخ : شنبه 23 تیر 1397 | 01:40 ب.ظ | نویسنده : shakiba m | نظرات
.: Weblog Themes By VatanSkin :.

كد ماوس


  • ماهواره
  •